2018 was voor Repair Café Voorschoten een succesvol jaar, waarbij het aantal reparatie opdrachten sterk is opgelopen van 297 in 2017 naar 471 reparaties afgelopen jaar. Bij dit laatste cijfer hoort een slagingspercentage van 71% wat betekend dat er 335 gebruiksvoorwerpen minder op de afvalberg zijn terechtgekomen.

Lees verder na de advertentie:

Zo hebben wij samen met onze vrijwilligers en bezoekers bijgedragen aan een duurzamer Voorschoten en bewust gemaakt dat repareren leuk en soms zelfs gemakkelijk haalbaar is. Dit mooie resultaat geeft ook vertrouwen in de toekomst.

Dit jaar gaan wij zaterdag 26 januari 2019 weer van start en wij zijn weer geopend van 10.00 uur tot 15.00 uur in het atelier Zij aan Zij van de Gemiva-SVG groep in de passage aan de Schoolstraat 100 en 108 in Voorschoten.

Onze vrijwilligers staan weer klaar om in uw bijzijn de oorzaak van een defect aan uw kapotte spullen te achterhalen en waar mogelijk zullen wij direct tot reparatie overgaan. Voor overige informatie verwijzen wij u naar www.repaircafevoorschoten.nl of de site www.repaircafenederland.nl Repair Café Voorschoten wordt mede mogelijk gemaakt door de Gemiva-SVG Groep, de firma Heijmans en Albert Heijn Filiaal Voorschoten.

 

-- Lees verder na de advertentie --

-- Ook adverteren? --

 

 

Te vinden in de bedrijvengids

Download de gratis VoorschotenOnline APP

De VoorschotenOnline APP biedt veel handige informatie over Voorschoten. Zo vindt je er onder andere;

  • Het laatste nieuws uit Voorschoten
  • Weerbericht
  • Adressenboek met bedrijven
  • Uitagenda
  • Handige raadpleegfuncties
  • Acties en Aanbiedingen
  • En veel meer.....

De APP is een goede aanvulling op de websites Voorschoten Online en Voorschoten in Bedrijf. Samen met de websites en de APP bent u snel geïnformeerd over alles in en rondom Voorschoten.

Ben je ondernemer en je wil op de websites en in de APP opgenomen worden? Klik dan hier...

Download nu de APP en je bent vanaf nu volledig op de hoogte!

TE VINDEN BIJ BEDRIJVEN

Inschrijven nieuwsbrief