Vandaag is bekend geworden dat wethouder Nanning Mol door de gemeenteraad van Laren is voorgedragen als de toekomstige burgemeester van dit Noord-Hollandse dorp in het Gooi. De VVD is Nanning Mol dankbaar voor alles wat hij voor Voorschoten heeft betekent. Na meer dan een decennium politiek actief te zijn geweest in ons dorp, zet hij nu een prachtige volgende stap in zijn politieke carrière.

VVD-Voorzitter Peter van der Haven: "Nanning begon 11 jaar geleden als commissielid, maar werd al snel fractievoorzitter. Hij is de mede-architect van  twee verkiezingsprogramma's en drie coalitieakkoorden. Tussen 2009 en 2019 zijn er 10 begrotingen gepasseerd waarin steeds opnieuw bezuinigd moest worden. Desondanks heeft hij veel klaargespeeld en staat ons dorp er sterk voor. Samen met anderen heeft hij hard gewerkt aan het herstel van de financiën. We zijn als VVD hem veel dank verschuldigd".

Op de vraag wie Nanning Mol gaat opvolgen zegt Van der Haven: "Er is geen haast. Het is een voordracht en nu is eerst de minister aan zet om de benoeming definitief te maken. Dan is er pas zekerheid. We hebben dus de tijd. Uiteraard zijn er meerdere kandidaten die willen, maar daar gaan we nu rustig over nadenken".

 
Back To Top