Politiek VVD

Waardering van dit artikel: 100% - 1 stemmen
100%

Vandaag is bekend geworden dat wethouder Nanning Mol door de gemeenteraad van Laren is voorgedragen als de toekomstige burgemeester van dit Noord-Hollandse dorp in het Gooi. De VVD is Nanning Mol dankbaar voor alles wat hij voor Voorschoten heeft betekent. Na meer dan een decennium politiek actief te zijn geweest in ons dorp, zet hij nu een prachtige volgende stap in zijn politieke carrière.

VVD-Voorzitter Peter van der Haven: "Nanning begon 11 jaar geleden als commissielid, maar werd al snel fractievoorzitter. Hij is de mede-architect van  twee verkiezingsprogramma's en drie coalitieakkoorden. Tussen 2009 en 2019 zijn er 10 begrotingen gepasseerd waarin steeds opnieuw bezuinigd moest worden. Desondanks heeft hij veel klaargespeeld en staat ons dorp er sterk voor. Samen met anderen heeft hij hard gewerkt aan het herstel van de financiën. We zijn als VVD hem veel dank verschuldigd".

Op de vraag wie Nanning Mol gaat opvolgen zegt Van der Haven: "Er is geen haast. Het is een voordracht en nu is eerst de minister aan zet om de benoeming definitief te maken. Dan is er pas zekerheid. We hebben dus de tijd. Uiteraard zijn er meerdere kandidaten die willen, maar daar gaan we nu rustig over nadenken".

 

 

Nu u tot hier bent gekomen:

Voorschoten Online wordt beheerd door vrijwilligers, dag in en dag uit. Dit allemaal met passie om jullie te informeren en de passie met alles wat met Voorschoten te maken heeft. Dit doen we via deze website en social media Facebook en Twitter en een beetje op Instagram.

De website wordt deels bekostigd door inkomsten uit advertenties en deels door nevenactiviteiten dat we voor bedrijven en instanties met ons kennis en kunde mogen doen.

Helaas is het grootste gedeelte van de nevenactiviteiten nog steeds door de coronacrisis komen te vervallen en daarmee de inkomsten ten behoeve van deze website.

Maar we willen wel graag met deze website doorgaan, u wilt dat toch ook?

Helpt u ons daarom een beetje?

Doneren kan op de volgende manieren:

Via ons rekeningnummer
NL50ABNA0538931272
t.n.v. VOLmedia V.O.F. o.v.v. donatie Voorschoten Online
Via een Tikkie
of doneer via Ideal (klik)

Alvast bedankt wanneer u een donatie doet.

Wil je adverteren? Kijk hier voor de mogelijkheden.....

Actuele cijfers corona Voorschoten

 

 

Voorschoten Online, door en voor Voorschotenaren. Steun jij ons tijdens corona?Lees verder....